Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą wakacje nad morzem w naszym drugim serwisie turystycznym. Można tam znaleźć wiele ciekawych ofert wynajmu, np. domki nad morzem, ale również pokoje nad morzem. Proszę zwrócić szczególną uwagę na katalogi miejscowości, takie jak Ustka, Pobierowo, Karwia, oraz Kołobrzeg i Mielno. Zapraszamy!

Witaj na naszej stronie. Poniżej prezentujemy noclegi nad morzem. Jesli planujesz wakacje nad morzem, to zapewne nasza oferta będzie dla Ciebie interesująca. W przypadku gdy planujesz wczasy nad morzem w konkretnym obiekcie, przejrzyj nasze kategorie zamieszczone obok i wybierz dla siebie odpowiedni nocleg. Udany wypoczynek nad morzem to w 50% dobry wybór okiektu, tak więc nie śpiesz się, przejrzyj ich wiele i dzwoń/pisz do właścicieli.

Wczasy lub wakacje nad morzem

Kołczewo Wisełka - Mieszkanie i pokoje do

72-514 Kołczewo Wisełka ul. Nowomiejska

(91) 326-50-34, 698-515-423

Mieszkanie i pokoje do wynajęcia nad morzem. Budynek znajduje się na Wyspie Wolin w małej miejscowości Wisełka na terenie Wolińskiego Parku Narodowego. "Dzika pusta" plaża (około 1000 m od obiektu). Teren oddalony od zgiełku tłocznych kurortów, oaza ciszy i spokoju, możliwość spacerów na leśnych szlakach Wolińskiego Parku Narodowego, gdzie można znaleźć grzyby i jagody. Oferujemy całe piętro domu jednorodzinnego, dwa przestronne pokoje

Kołczewo Wisełka - Mieszkanie i pokoje do